Atribuită Cumpărare directă

Sistem supraveghere video - 1 buc. Specificatiile pentru sistem de supraveghere video sunt conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26899751
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
ICCO-SYSTEMS SRL (CUI 4522937)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.081,78 RON
Valoare atribuită
10.081,78 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.081,78 RON

din 10.081,78 RON estimat