Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea unui numar de 30 buc banci, avand caracteristicile descrise in SEAP, la sediul autoritatii contractante. Pretul transportului este inclus in pretul achizitiei.

Număr anunț
DA26943827
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.400 RON
Valoare atribuită
29.400 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.400 RON

din 29.400 RON estimat