Atribuită
Cumpărare directă
Giardia din materii fecale, caseta, 25 teste Test rapid determinare Giardia, caseta (din materii fecale)este un test calitativ imunocromatografic pentru determinarea giardia în probe de scaun. Membrana este pre-acoperita cu anticorpi, pe regiunea benzii de testare, împotriva antigenului Giardia. Sensibilitate: >99% și specificitate: >99% Reactivitate încrucișată: nu există o reactivitate încrucișată cu alți paraziți intestinali Parvum si Hystolitica Entamoeba Pentru uz professional, numai pentru diagnostic in vitro
- Număr anunț
- DA26910679
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,34 RON
- Valoare atribuită
- 326,34 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.