Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII BULDOEXCAVATOR, CONSTAND DIN: - REPARATII CILINDRU HIDRAULIC ROTIRE BRAT, - REPARATII DISTRIBUITOR HIDRAULIC COMANDA - REPARATIE TELECOMANDA HIDRAULICA LA BULDOEXCAVATOR IN PRETUL SERVICIILOR PRESTATE SE VOR INCLUDE URMATOARELE: MATERIALELE, PRELUCRARILE MECANICE, MANOPERA SI DEPLASARILE.
- Număr anunț
- DA26933507
- Autoritate contractantă
- Orasul Recas (CUI 2512589)
- Furnizor / câștigător
- LOAD SYS GROUP SRL (CUI 16959731)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.230 RON
- Valoare atribuită
- 4.230 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.