Atribuită Cumpărare directă

Lapte consum 1,8%gr 1L ambalat in punga termen de valabilitate 8zile Pentru luna Decembrie - 75L in fiecare vineri (4*75l=300l) - 50L in fiecare luni (4*50l=200l)

Număr anunț
DA26907669
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175 RON
Valoare atribuită
1.175 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175 RON

din 1.175 RON estimat