Atribuită
Cumpărare directă
MLT-D116S Toner compatibil samsung Samsung SL M2625 - ( Samsung M2625 capacitate de 1200 pagini VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * SL-M 2625 FN, Xpress M 2826, SL-M 2625 N, Xpress M 2676, Xpress M 2825 DW, Xpress M 2875 FW, Xpress M 2876, Xpress M 2675 FN, SL-M 2625, Xpress M 2835 DW, Xpress M 2625 N, SL-M 2876, Xpress M 2875 ND, Xpress M 2625, SL-M 2625 D, SL-M 2826, SL-M 2625. Radiologie
- Număr anunț
- DA26982573
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,70 RON
- Valoare atribuită
- 245,70 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.