Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea unor „Polițe de asigurare facultative CASCO pentru șapte autovehicule din dotarea parcului auto”, conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26957857
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.373 RON
Valoare atribuită
11.373 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.373 RON

din 11.373 RON estimat