Atribuită Cumpărare directă

Sistem alarma impotriva efractiei - Scoala Amara: Echipamente (centrala antiefractie + sursa alimentare in carcasa + tastatura Led + 3 detectori miscare + 1 detector fum), materiale auxiliare si manopera.

Număr anunț
DA26993221
Autoritate contractantă
SCOAL GIMNAZIALA "GEORGE VASLAN (CUI 14077810)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
31625300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.487,39 RON
Valoare atribuită
2.487,39 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.487,39 RON

din 2.487,39 RON estimat