Atribuită
Cumpărare directă
Sapa egalizare 30 kg Weber D10 Amestec uscat pe baza de ciment cu adaosuri minerale si cu continut de rasini sintetice. Aplicabil in strat de 20-50 mm. Se utilizeaza pentru nivelarea pardoselilor din beton a sapelor pe baza de ciment si a suprafetelor din elemente prefabricate. Recomandat pentru locuinte cu trafic mediu la constructii noi si renovari in spatii interioare. Poate fi utilizat ca sapa in aderenta sapa flotanta sau glisanta si pentru incalzire prin pardoseala. UtilizarePardoseala Grupa produseMortare, sape, tencuieli Tip produsSape BrandWeber Functie aditiviNu se aplica Timp de lucru (min)60 Consum specific (kg/mp)40 Temperatura minima de lucru (˚C)5 Temperatura maxima de lucru (˚C)30 Rezistenta la compresiuneclasa C35 Compozitie materialNisip, Lianti, Rasini
- Număr anunț
- DA26924141
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 24911200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,67 RON
- Valoare atribuită
- 117,67 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.