Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de înlocuire conductă de apă și cablu electric la Școala nr. 1, corp B din sat Arbore. Durata de execuție a lucrărilor este de 30 de zile.

Număr anunț
DA26976911
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
NOPPE CONSTRUCT SRL (CUI 23904755)
Cod CPV
45232000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.006,44 RON
Valoare atribuită
10.006,44 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.006,44 RON

din 10.006,44 RON estimat