Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza pachet dulciuri pentru copii din comuna Hoparta cu ocazia sarbatorilr de Craciun, dupa cum urmeaza: Denumire articol Cantitate Pret colet Total net B.FANTA ZERO ORANGE 0,5PET 230 2,35 540,50 HOPPA FI.MOS CRACIU180G 230 4,98 1145,40 ROSHEN DROPS.CU LAPTE150G 230 2,25 517,50 LAURA BOMB POM OM.Z184G 230 4,36 1002,80 ROCO BISC.CACAO 150G 230 1,89 434,70 JOE ZI BUNA LAMAIE 115G 230 1,99 457,70 7DAYS CROIS.DMAX V/C110G 230 2,44 561,20 P.F.NUGA ARAHIDE 50G 230 1 230,00 BOR.TURTA DULCE 300G 230 4,4 1012,00 JOE TENTATII ALUNE 180G 230 3,45 793,50 B.GUSTO PUFUL.SURPRI60G 230 1,95 448,50 B.MAGURA PRAJ.CACAO 35G 230 0,89 204,70 MILKA OREO 100G 230 2,75 632,50 CROCO BIS.CR.CACAO32G 230 0,46 0,46 AUTENTIC BATON ROM 30G 230 0,74 170,20

Număr anunț
DA27002557
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.151,66 RON
Valoare atribuită
8.151,66 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.151,66 RON

din 8.151,66 RON estimat