Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant MEDITOL ICF - 1 litru Produsul MEDITOL ICF se foloseste la dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor, prin frecare. Timpul de actiune se instaleaza in maxim 90 de secunde de la aplicare. Produs sub forma de gel, nu lasa mainile lipicioase dupa absorbtie, nu necesita clatire. Efect bactericid si virucid. Aviz nr 2179BIO/01/05.14 Ambalare : flacon 1L cu pompita dozatoare PRODUS AUTORIZAT DE CATRE COMISIA BIOCIDE A MINISTERULUI SANATATII SE LIVREAZA CU TOATE DOCUMENTELE AFERENTE prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA26941784
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.660 RON
- Valoare atribuită
- 2.660 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.