Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de consolidare si fixare cu bride metalice a tuturor cablurilor aferente antenelor montate pe stalpul releu Mahmudia; refacere conectivitate camera video perimetrala. La terminarea lucrarilor de reparatie se va semna PV de receptie lucrari, in care se va specifica si perioada de garantie a lucrarilor efectuate. Se solicita o garantie de minim 12 luni. Pretul ofertei include toate cheltuielile directe (materiale, manopera, utilaje, transport) si indirecte. Prestatorul va transmite autoritatii contractante copie/copii dupa atestatul/atestatele in termen de valabilitate ale alpinistului/alpinistilor utilitari care vor efectua lucrarile.
- Număr anunț
- DA26923864
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- TRANS & SPUN CONS SRL (CUI 18000500)
- Cod CPV
- 45259000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.420 RON
- Valoare atribuită
- 10.420 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.