Atribuită Cumpărare directă

Servicii de expertiza tehnica pentru 4815 ml de strazi comunale in comuna Draganesti-Vlasca( cartier Valea-Alba). Expertiza tehnica va sta la baza intocmirii unui DALI necesar pentru modernizarea strazilor. Prestatorul este obligat sa execute serviciile prevazute în contract cu profesionalismul si promptitudinea cuvenite angajamentului asumat si sa presteze serviciile, sa asigure resursele umane, materialele, echipamentele de care este nevoie.

Număr anunț
DA27030237
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
XSBROADPROJECT S.R.L. (CUI 41084602)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat