Atribuită
Cumpărare directă
Verificare semetriala autorizata, conf. P18/II, la hidrant interior -57 buc Verificare semetriala autorizata, conf. P18/II, la hidrant exterior-1 buc Verificare semestriala autorizata, conf P118/II la grup pompare-1 buc Verificat stingator tip P3, conf.OMAI 138/2015- 36 buc Verificat stingator tip P6, conf.OMAI 138/2015-84 buc Verificat stingator tip G2, conf.OMAI 138/2015-52 buc Verificat stingator tip G5, conf.OMAI 138/2015-5 buc
- Număr anunț
- DA27022588
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.823 RON
- Valoare atribuită
- 2.823 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.