Atribuită Cumpărare directă

Galeata pentru curatat chitul de rosturi + accesorii, pret unitar 151,80 lei

Număr anunț
DA26950212
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
39224330-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,16 RON
Valoare atribuită
302,16 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,16 RON

din 302,16 RON estimat