Atribuită
Cumpărare directă
U3219Q Monitor LED IPS Dell 31.5", 4K UHD, Display Port, Negru/Argintiu, U3219Q, necesar pentru desfasurarea activitatilor aferente proiectului „R&C - Recunoaște şi schimbă”, implementat prin Contractul de grant - External actions of the European Union – EuropeAid CSO - LA/2017/388-053, având ca lider de parteneriat Municipiul Torino, iar ca partener Direcţia de Asistenţă Socială Baia Mare.
- Număr anunț
- DA27000270
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.941,17 RON
- Valoare atribuită
- 2.941,17 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.