Atribuită
Cumpărare directă
pix cu mecanism - 20 buc x 1.20 lei creion cu guma - 8 buc x 0.85 lei creion mecanic - 4 buc x 8.80 lei dosar plastic - 50 buc x 0.45 lei mapa A4 plastifiata carton cu elastic - 6 buc x 3.10 lei sfoara bumbac 100gr. - 6 gheme x 2.90 lei agrafe birou 33mm - 8 cutii x 0.78 lei capse 24/6 - 8 cutii x 1.00 lei mina creion - 4 cutii x 2.90 lei plic C4 siliconic alb - 50 buc x 0.28 lei plic C5 siliconic alb - 50 buc x 0.18 lei plic C6 siliconic alb - 50 buc x 0.08 lei file plastic A4, 100 bucati/set - 4 seturi x 7.50 lei textmarker - 5 buc x 2.40 lei pix cu gel cu mecanism - 3 buc x 3.30 lei film index plastic 5 culori/set - 1 set x 2.95 lei cub post it 320 file color neon - 1 buc x 11.50 lei mina tip parker - 4 buc x 3.50 lei
- Număr anunț
- DA27018845
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,69 RON
- Valoare atribuită
- 257,69 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.