Atribuită Cumpărare directă

Ecran de proiectie de perete, 207x207 cm, 2x3 Profi

Număr anunț
DA26977699
Autoritate contractantă
SCOALA "CONSTANTIN GAVENEA" TULCEA (CUI 13625931)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,28 RON
Valoare atribuită
293,28 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
06.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,28 RON

din 293,28 RON estimat