Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse de birotica si papetarie. HARTIE COPIATOR A4 ABSOLUT PAPER BUC 110.00x 13 FOLIE DE PROTECTIE PVC A4 BUC 600.00 x0.09 ETICHETE A4 AUTOADEZIVE TOP 10.00x 32.50 DOSAR PVC BUC 200.00x 0.65 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 100.00 x0.45 PIX CONCEPT BUC 36.00x 2.5 PIX CU GEL 0.7 UNIBALL BUC 48.00x 2.5 CAPSE 24/6 NOKI BUC 20.00 x1.25 BANDA ADEZIVA 48X66 BUC 12.00x 4.75 BANDA ADEZIVA 19X30 BUC 8.00x 1.5 PERFORATOR H-40 BUC 2.00 x30.28 CAPSATOR KANGARO DS E335 24/6 BUC 5.00x 35.32
- Număr anunț
- DA26965964
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Slobozia Bradului (CUI 28082795)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.525,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.525,16 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.