Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de Laptopuri Asus M509d 15 Ryzen R3-3250u Ram 8gb 256ssd win 10pro pentru dotarea unitatii scolare si a structurilor in vedere asigurarii accesului la invatamantul pe platforme on-line .

Număr anunț
DA26992125
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN (CUI 4779788)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.780 RON
Valoare atribuită
45.780 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.780 RON

din 45.780 RON estimat