Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A4 7 cut. x 58.70 Indigo 2 top. x 34.03 Agrafe mari color 2 cut. x 4.62 Pix 20 buc. x 1.26 Creion 5 buc. x 0.92 Rigla 1 buc. x 1.68 Fluid corector 3 buc. x 3.95 Sfoara 1 buc. x 3.61 Capse 24/6 6 cut. x 1.26 Guma sters 1 buc. x 0.84 Buretiera 2 buc. x 2.94 Agrafe mici color 6 cut. x 1.35 Elastice 1 punga x 3.61 Marker permanent 1 buc. x 3.70 Decapsator 1 buc. x 4.20

Număr anunț
DA26947711
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,03 RON
Valoare atribuită
569,03 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,03 RON

din 569,03 RON estimat