Atribuită
Cumpărare directă
Modul tobogan tubular spiralat Lookout Lodge, cu design spectaculos, 365,7x 61x 142.2 cm ; din material plastic, foarte rezistent, tratat pentru intemperii si impotriva razelor UV; modul turnat prin injectie HDPE, excelent pentru ansambluri de joaca rezidentiale Marime platforma: 160x91,4 cm ; Inaltime platforma: 134.6 cm. Varsta recomandata: 3-10 ani. Necesita montaj care nu este inclus in pret.
- Număr anunț
- DA26950267
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.558,33 RON
- Valoare atribuită
- 21.558,33 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.