Atribuită
Cumpărare directă
Reductor de presiune pentru oxigen medicinal cu cupla DIN - pentru conectoarea venilatoarelor / debitmetr-elor cu cupla DIN Caracteristici: - contine marcaj CE conform directivei medicale 93/42/EEC; - constructie usoara si ergonomica; - fara posibilitatea reglarii debitului; - conexiune iesire: Cupla DIN Oxigen Medicinal - material corp reductor: alama nichelata; - material suport manometru: elastomer termoplastic; - presiune intrare: 200 bar; - presiune fixa de iesire: 4 bar; - mediu / puritate gaz: oxigen medicinal Termen de livrare: functie de cantitate Preturile nu contin TVA
- Număr anunț
- DA26947543
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 42131141-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.