Atribuită
Cumpărare directă
Contor ore, voltmetru si frecventa Alternator Senci de calitate superioara Alerta nivel ulei scazut cu oprire automata a motorului Senzor de suprasarcina cu auto-oprire Silentios si prietenos cu mediul Regulator de tensiune AVR Portabil, compact, cadru rezistent Performanta chiar si dupa 11 ore de functionare continua la o sarcina de 50% pentru uz casnic dar si comercial Panou de control rezistent la ploaie si praf Toba esapament ce opreste scanteile Intrerupator circuit ce opreste alimentarea atunci cand sistemul este suprasolicitat 2 roti si maner pentru o mai buna deplasare 2 prize Schuko 230V, 1 priza Schuko 400V Factor protectie IP23M Rezervor combustibil de 45 litri pentru o autonomie marita Automatizare inclusa ( ATS ) Freventa: 50 Hz Putere max. 230V: 11 kW Putere max. 400V: 11 kW Factor de putere 230V/400V: 1 Regulator de tensiune: AVR Tip motor: Senci GB680 Putere motor Senci: 19 cp Turatie motor: 3600 rpm Demaraj electric: Echipare standard Racire: Aer Carburant: Benzina Capacitate rezervor: 45 l Autonomie (100% putere): 8 ore Autonomie (50% putere): 11 ore Greutate utilaj: 170 kg Dimensiuni L x l x h (mm): 730 x 770 x 915
- Număr anunț
- DA27019612
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 31120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.200 RON
- Valoare atribuită
- 20.200 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.