Atribuită Cumpărare directă

CF REFERAT 12183 *filtre pentru separarea celulelor - 2 buc *pahare Berzelius 250mL - 5 buc *pahare Berzelius 50mL - 10 buc *coloana cromatografica - 4 buc *stativ ABS 175x300mm - 4 buc *clema prindere NS 14/23 - 1 buc *clema prindere NS 45/40 - 1 buc

Număr anunț
DA26939698
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.433,05 RON
Valoare atribuită
1.433,05 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.433,05 RON

din 1.433,05 RON estimat