Atribuită Cumpărare directă

PACHET PARCHET SI ACCESORII 4014360 PARCHET MARINE 10MM CL32 D3280 PACIFIC-V PAC 79,00 4019612 PARCHET VARIO 10MM C32 PM864 BEYOGLU V PAC 130,00 4017390 PLINTA ESQUERO 605 PLATAN VESTIC 2.5 M BUC 60,00 4017393 COLT EXT PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET SET 20 4017399 COLT INT PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET SET 15 4017396 IMBINARE PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET SET 20 4019526 CAPETE S/D PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/S SET 6 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc PUN 10

Număr anunț
DA26971769
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.039,01 RON
Valoare atribuită
13.039,01 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.039,01 RON

din 13.039,01 RON estimat