Atribuită Cumpărare directă

servicii de asigurare CASCO pentru - - auto marca Dacia Logan MCV, capacitatea cilindrica 1461 cmc, masa max.autorizata 1860 kg, putere 50 kw, fara fransize,valabilitate 12 luni, prima de asigurare 798.80 lei, plata in 4 rate.

Număr anunț
DA26948374
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,80 RON
Valoare atribuită
798,80 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,80 RON

din 798,80 RON estimat