Atribuită Cumpărare directă

Sac alb din polietilena cu dim 60*75 cm ,capacitate 68 litri ,rezisten la 134 gr Celsius, cu semn BIOHAZARD. Produsul sa fie insotit de certificat de calitate/conformitate pe lot de la producator.

Număr anunț
DA27032459
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat