Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ASIGURARE A AUTOVEHICULELOR (CASCO+RCA) PENTRU: - RCA 12 luni, asigurator Generali, autoturism DACIA Duster, 1332 cmc/110kw, 1762 kg/2019, prima anuala 651 lei, integral, valabilitate incepand cu 28 noiembrie 2020 - CASCO 12 luni, asigurator OMNIASIG, autoturism DACIA Duster, 1332 cmc/110kw, 1762 kg/2019, suma asigurata 73739 lei, prima anuala 1466 lei, integral, valabilitate incepand cu 07 decembrie 2020 Riscuri: Avarii; Asistenta rutiera SILVER; Furt; Autori necunoscuţi, vandalism, animale , anvelope; Aspiratia apei in motor; Circulaţia în afara drumurilor publice; Avarii elemente vitrate; Regres RCA; Extinderea retelei de unitati reparatoare; Fara fransize Plata primei la emitere, cu OP in contul brokerului
- Număr anunț
- DA26922613
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMUNITARA DE EVIDENTA A PERSOANELOR A JUD. CALARASI (CUI 17272492)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.117 RON
- Valoare atribuită
- 2.117 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.