Atribuită
Cumpărare directă
DR.STEPHAN SHINE-BATH 5L (detergent bathroom) .......................................... 75.91 RON fara TVA / BUC DR.STEPHAN SHINE- BATH 750ML (detergent bathroom) .................................. 14.50 RON fara TVA / BUC Detergentul este un anticalcar recomandat pentru toate suprafetele de baie, indeparteaza fara efort depunerile de calcar. Poate fi utilizat zilnic pentru curatarea bateriilor, toaletelor, bailor, accesoriilor sanitare, suprafetelor cromate si a celor din inox. Indeparteaza si previne depunerile de calcar si rugina; Confera luciu suprafetelor; Nu lasa urme; Nu afecteaza suprafetele; Confera un parfum placut, intens; Este recomandat pentru utilizare zilnica.
- Număr anunț
- DA27032640
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ION HOLBAN (CUI 4540755)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.398,61 RON
- Valoare atribuită
- 3.398,61 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.