Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent spuma casnic 10 l Dg-12 Sano 29883 BUC 4.00 60.09 0.00 240.36 2 Detergent automat Professional 3in1 Magnolia 14Kg Bonux BONUX14KG SC 8.00 69.50 0.00 556.00 3 Detergent crema Sano X Cream lavanda 1000gr/700ml XCREAML BUC 15.00 7.71 0.00 115.65 4 Detergent bucatarie antibacterian 750 ml Rivex IS12616 BUC 20.00 9.64 0.00 192.80 5 Dezinfectant bucatarie ultra degresant 500 ml Sanytol SL392006 BUC 25.00 12.12 0.00 303.00 6 Detergent bucatarie 500 ml Triumf 56950 BUC 20.00 9.45 0.00 189.00 7 Detergent crema Cif 500 ml regular alb CIF500REG BUC 20.00 4.81 0.00 96.20 8 Burete vase canelat 10/set Sweet Home SHRO-2435 SET 30.00 3.39 0.00 101.70 9 BURETE VASE GLITZI 3 BUC LA PRET DE 2 VILEDA IS46006 SET 22.00 6.50 0.00 143.00 10 Spira metalica 3 buc/ pachet Scotch-Brite XA006502117 BUC 12.00 7.02 0.00 84.24 11 Detergent 750ml Sano Forte Plus Lamaie 92249 BUC 15.00 13.60 0.00 204.00 12 Dezinfectant WC 700 ml Bref Lemonitta Power 312270 BUC 30.00 5.40 0.00 162.00 13 Detartrant toaleta 750 ml Sano 00 Toilet Cleaner DEOWC BUC 25.00 6.50 0.00 162.50 14 Detergent gresie 2 l Sano Poliwix Ceramic 21688 BUC 15.00 16.61 0.00 249.15 15 Detergent gresie si faianta Promax 1.5 litri albastru PROMGR150A BUC 20.00 6.95 0.00 139.00 16 Solutie mobila Promax antistatic PROMMOB500A BUC 10.00 6.48 0.00 64.80 17 Servetele mobila 40/set Sweet Home SH-7479P BUC 20.00 4.70 0.00 94.00 18 SPRAY PURELL DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE 750 ML GJ-32675-06-EEU BUC 20.00 22.00 0.00 440.00 19 CLOR GEL IGIENIZANT
- Număr anunț
- DA27023589
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SANNICOLAU MARE (CUI 29107588)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.889,26 RON
- Valoare atribuită
- 5.889,26 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.