Atribuită Cumpărare directă

Siguranta automata 2buc Bec led E27 9W 13buc Releu Noapte 2buc Selector 0-1 1buc Cablu ACYABY 3*10 50ml Banda avertizoare 45ml

Număr anunț
DA27020562
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,39 RON
Valoare atribuită
741,39 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,39 RON

din 741,39 RON estimat