Atribuită
Cumpărare directă
Espressor Automat CAFFEO SOLO, 1 buc. Black si 1 buc. Red Melitta Functii 3 setari de intesitate cafea Presiune 15 bari Rezervor apa 1,2L Temperatura de preparare programabilă (° C) 87°C / 90°C / 93°C Cantitate de referință (cani / zi): 0-5 Cantitate programabilă de apă pentru cafea 30-220ml Dispozitiv reglabil pe înălțime 135mm Dimensiuni 325 x 200 x 455mm Greutate (g) 8kg Alte functii Capacitate boabe cafea 125g Cod produs E950-101 Garantie 2 ani
- Număr anunț
- DA26986677
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 39711310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.