Atribuită Cumpărare directă

Filtru ulei Filtru combustibil Filtru aer Filtru aer habitaclu Ulei Top tec lamela stergator manopera

Număr anunț
DA26978116
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VATA DE JOS (CUI 29062303)
Furnizor / câștigător
AUTOHAUS HUBER SRL (CUI 13555836)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,76 RON
Valoare atribuită
831,76 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,76 RON

din 831,76 RON estimat