Atribuită Cumpărare directă

6.55 MP JALUZELE ORIZONTALE ALUMINIU 25MM, IMITATIE LEMN, CU GHIDAJE PRINDERE INFERIOARA. MASURATORI, LIVRARE SI MONTAJ INLCUS la sediul beneficiarului intern

Număr anunț
DA27019627
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232,14 RON
Valoare atribuită
1.232,14 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.232,14 RON

din 1.232,14 RON estimat