Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr: 28836/03.12.2020 formulat de Serv. Aprovizionare, reprezentand cv politei de asigurare RCA pentru autoturismul DACIA LOGAN cu nr. de inmatriculare: TM 30 SCM.

Număr anunț
DA26969427
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
MAXYGO BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15710286)
Cod CPV
66518200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612 RON
Valoare atribuită
612 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612 RON

din 612 RON estimat