Atribuită Cumpărare directă

Autoturism DACIA LOGAN, valabilitate 6 luni 12.12.2020-11.06.2021, anul fabricatiei 2014, cilindree 1461 cmc, putere 66kW, masa maxima 1590 kg, nr. locuri 5

Număr anunț
DA26995555
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MURES (CUI 4375860)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,80 RON
Valoare atribuită
597,80 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

597,80 RON

din 597,80 RON estimat