Atribuită
Cumpărare directă
REGISTRU INTRARI IESIRI VERTICAL CARTONAT Bloc 3.00 7.0000 MARKER WHITEBOARD 10/SET 3MM CUTIE PLASTIC KORES Set 50.00 20.0000 BATERII R6(AA) ALCALINE DURACELL 4BUC/BLISTER Set 20.00 9.2000 PIX CU GEL 0.7MM SUPER TRUE GEL ROSU FABER-CASTELL Buc 10.00 3.8000 PIX CU GEL 0.7MM SUPER TRUE GEL NEGRU FABER-CASTELL Buc 20.00 3.8000 MINA ROLLER 0.7MM ALBASTRA 3/SET FRIXION PILOT Set 10.00 15.3000 MINA ROLLER 0.5MM ALBASTRA 3/SET FRIXION PILOT Set 10.00 15.3000 HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 80G 500/TOP XEROX Top 30.00 10.2000
- Număr anunț
- DA27022819
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.931 RON
- Valoare atribuită
- 1.931 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.