Atribuită Cumpărare directă

DOSAR CU SINA CARTON,TICHETE 210*297 1/COALA A4 100 BUC/CUT, HARTIE COPIATOR A4 EURO BASIC/IQ A4

Număr anunț
DA26986716
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,07 RON
Valoare atribuită
583,07 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,07 RON

din 583,07 RON estimat