Atribuită Cumpărare directă

trodat 7*3.5 cm tus rosu,trodat oval 5.5*3.5 cm tus rosu,stampila bun de plata 47*18 mm,stampila rotunda 25 mm,stampila 70*10 cf cu orig,stampila 5*3 cm vizat.

Număr anunț
DA26961320
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
Furnizor / câștigător
CONTR-ALL END S.R.L. (CUI 18191167)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,84 RON
Valoare atribuită
663,84 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,84 RON

din 663,84 RON estimat