Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta semestriala sisteme supraveghere video si avertizare efractie. Produsele achizitionate se deruleaza pe o perioada de 4 semestre reprezentand 2 ani de la data achizitionarii, pentru toate unitatile de invatamant structuri la nivelul PJ-ului.

Număr anunț
DA27023357
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
Furnizor / câștigător
SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat