Atribuită
Cumpărare directă
Cursul de Responsabil de mediu se adreseaza persoanelor din unitatile a caror activitate are un impact asupra mediului. La finalul acestui curs, participantii: - vor sti sa identifice pasii necesari pentru obtinerii/reinnoirea unei autorizatii de mediu - vor sti sa identifice aspectele de mediu in cazul unor activitati date - vor realiza practic un exercitiu de simulare a unui accident de mediu - vor simula realizarea unui audit intern si vor redacta raportul - vor organiza intr-o baza de date, legislatia generala si specifica de mediu aferenta activitatii din compania unde activeaza - vor proiecta un plan de monitorizare a factorilor de mediu si vor interpreta datele - vor completa documentele necesare in cazul unui transport de deseuri periculoase - vor initia un proiect de sustenabilitate care sa aduca un plus concurential companiei Pretul este valabil pentru cursurile desfasurate la sediul prestatorului (Bucuresti) sau online. Pretul include si taxa de examinare de 50 RON. NU se percepe taxa pentru eliberarea diplomei (pretul fisat este final).
- Număr anunț
- DA26964999
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- ABSOLUTE PRO TRAINING SRL (CUI 35093622)
- Cod CPV
- 80000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.480 RON
- Valoare atribuită
- 1.480 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.