Atribuită
Cumpărare directă
BISKREM PIERSICA160G ROSHEN ESM.BI.CCO/CIO. 150G ETI AD.MINI PR.CR.CIOCO.144G MILKA HAPPY COW 100G AUTENTIC BATON ROM 30G PORTOCALE 1KG GR CI BOROMIR COZ.CCO RAH400G CIAO PIERSICI 2,0 TOFFIFEE BOMBOANE 125G ROSHEN NAPOLIT.ALUNE72G BARNI ALL CHOCO TASTE 150G ALFERS NAPOL.VANIL.180G B.MAGURA PRAJ.LAPTE 35G ROSHEN NAPOLIT.LAPTE72G
- Număr anunț
- DA27023158
- Autoritate contractantă
- Comuna Cazanesti (Primaria Cazanesti) (CUI 4426450)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.124 RON
- Valoare atribuită
- 9.124 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.