Atribuită
Cumpărare directă
ADAPTOR PPR VERDE 25X3/4'' FE - 2 BUC - 6.04 RON/BUC ROBINET APA 3/4 MM K - 1 BUC - 15.32 RON/BUC COT PPR 90GRD 50 - 4 BUC - 6.52 RON/BUC CANEPA - 6 BUC - 2.97 RON/BUC MUFA PPR20 - 10 BUC - 0.35 RON/BUC MUFA PPR 75 - 12 BUC - 7.80 RON/BUC TEAVA PPR 25 - 40 ML - 4.62 RON/ML COT PPR 90 GRD 25 - 20 BUC - 0.60 RON/BUC REDUCTIE PPR 50X25 - 2 BUC - 1.47 RON/BUC MUFA PPR50 - 2 BUC - 3.28 RON/BUC MUFA PPR 25 - 15 BUC - 0.44 RON/BUC ROBINET PPR 25 - 1 BUC - 7.98 RON/BUC TOTAL: 395.88 RON
- Număr anunț
- DA27030050
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,88 RON
- Valoare atribuită
- 395,88 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.