Atribuită Cumpărare directă

FOLIE DE PROTECTIE: Structura multistrat, baza PA, rezistenta la agenti chimici, compusi toxici industriali Straturi exterioare din PE ce permite imbinarea prin termosudare. Alungire la rupere min 120% pe ambele directii. Rezistenta la temperatura intre -40 si +70 grade Celsius. Rezistenta la radiatii UV, rezistenta mecanica min 17N/mm2 longitudina si transversal.

Număr anunț
DA26965768
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
44172000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat