Atribuită Cumpărare directă

cif buc 3 clor 2 litri buc 3 detartrant 5 litri buc 1 lavete uscate set 2 manusi menaj set 2 odorizant WC buc 10 saci menaj 35 litri buc 5 solutie pentru geamuri 5 l buc 1 solutie pentru pardoseala - 5 litri buc 1

Număr anunț
DA27029142
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
ELAN PRO DESIGN SRL (CUI 22845081)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,65 RON
Valoare atribuită
137,65 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,65 RON

din 137,65 RON estimat