Atribuită Cumpărare directă

E.M.B. Levine Agar (Eosin Methylene Blue Agar Levine) este un mediu selectiv pentru izolarea si diferentierea enterobacteriilor în special pentru Escherichia coli.

Număr anunț
DA27004277
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI 35611503)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,40 RON
Valoare atribuită
119,40 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,40 RON

din 119,40 RON estimat