Atribuită
Cumpărare directă
polite RCA si CASCO pentru autoturismele din dotarea parcului auto al CMZ Vrancea ( polite RCA si CASCO pentru Dacia Duster, VN-77-FHW,cu capacitate cilindrica de 1461 cmc/80kw., masa totala autorizata de 1875, nr. locuri 5 si polita CASCO pentru Dacia Logan MCV, VN-08-ZPG, capacitate cilindrica de 898 cmc, 66 Kw ,5 locuri si masa de 1227)
- Număr anunț
- DA26988361
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.292,41 RON
- Valoare atribuită
- 5.292,41 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.