Atribuită
Cumpărare directă
DET. SANO PARDOSELI 4L 10 X 37.82 SAPUN LICHID 5L 10 X 22.69 CLOR 1L 10 X 2.10 DET. DOMESTOS 750ML 10 X 7.57 HARTIE IGIENICA ZEWA 8/SET 10 X 12.61 SACI MENAJ 35L 50/SET 20 X 2.95 PROSOP HARTIE 100ML 10 X 8.41 SET HARTIE TIP Z 6 X 3.79 ODORIZANT WC 20 X 6.31 SET LAVETE 20 X 2.95 REZERVA MOP BBC 280 GR 10 X 5.05 DET. GEAM SANO 1L 10 X 9.25
- Număr anunț
- DA26960713
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.321,94 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.